VrchlabíDomácí
(8:0,4:1, 4:2)

JičínHosté
Branky a nahrávky: Dlesk, Pekárek(Kovařík), Němeček .
Lustig - Vrba, Dušík - Vernerová Dolejší T. - Kovařík, Pekárek, Dlesk - Vích, Němeček, Kosina

Další zápas nás čekal hned druhý den ve Vrchlabí, které platí za dobrý tým hrající vždy na špici tabulky. V týmu má 7 hráčů ročníku 2005. Nám ještě na marodku přišel Škoda a tak jsme povolali Kačku Vernerovou z MŽ. První třetina byla katastrofální. Bez bruslení a hlavně úplný chaos v obranné třetině. Nikdo si nedržel pozice a soupeř trestal, kdy ve 20 vteřině jsme již prohrávali o dvě branky. Když už jsme o tři minuty později dostali branku i ze za branky. Bylo jisté, že vyrovnaný zápas to asi nebude. Co dvě minuty jsme inkasovali branku a tak jsme třetinu ukončili děsivým skóre 8:0. Druhá třetina byla z naší strany lepší i když jsme opět hned na začátku inkasovali, dalších deset minut jsme hráli vyrovnaně. Podařilo se nám korigovat na 9:1 kdy z brejku skóroval Dlesk. Tuto třetinu jsme ztratili v závěru, kdy soupeř opět třikrát skóroval. Poslední třetina byla asi nejpovedenější a vypracovali jsme si i několik šancí Kovaříkův pokus pohotově proměnil Pekárek a pěknou kombinaci, kterou se soupeř dostal pod tlak nakonec na dvakrát proměnil Němeček. Soupeř dal další čtyři branky a celkem nás deklasoval debaklem 16:3. Musíme říci, že hráči Vrchlabí byli o třídu, někteří o dvě třídy lepší, a kluci se od nich mohli jen učit. Bohužel máme málo hráčů a hrát na dvě lajny je velice těžké o to více kluci musí makat o tréninku, aby zápasy vydrželi od začátku do konce.