JičínDomácí

Hradec KrálovéHosté

Sestava: Lustig - Vrba, Dušík - Dolejší T., Dolejší M.- Kosina, Pekárek, Kovařík - Škoda, Němeček, Vích - Dlesk

Starší žáci na Hradec Králové opět nestačili

Po třech po sobě jdoucích výhrách nás na domácím ledě měl prověřit silný soupeř z Hradce Králové. Do zápasu jsme nevstoupili špatně a vlastně celou první třetinu jsme dokázali s hráči Hradce bruslit, i když k vážnějším šancím jsme se téměř nedostali. První třetina byla 0:3. O přestávce jsme hráče nabádali ještě k větší aktivitě, ale hlavně k držení svých pozic v obranné třetině. Na ledě to však vypadalo úplně obráceně. Někteří hráči pořád ještě nevědí, kde se mají pohybovat a kam vůbec jezdit nemají. I když Lustig v brance dělal co mohl, soupeř 5x trestal a bylo hotovo. Soupeř nás přebruslil, přestřílel a k ničemu téměř nepustil. Třetí třetina byla podobná, i když se nám podařilo několik kombinací 6x jsme inkasovali a dostali tak výprask 14:0. Když už bylo o zápasu rozhodnuto, vyzkoušeli jsme nějaké variace změny v sestavě.

Při našem počtu hráčů musí všichni hráči v každém střídání nechat na ledě maximum a soustředit se na svůj výkon a o hře přemýšlet. Když už se nedaří herně musím být na výkonu znát aspoň bojovnost. Ta dnes chyběla.Dnes jsme také dělali mnoho chyb a několik branek dostali z dorážek a mezikruží. To se nesmí stávat. Je to ponaučení do dalších zápasů, které nás čekají o příštím víkendu ve Dvoře Králové a Nové Pace.