Dvůr KrálovéDomácí

JičínHosté
Branky: Kovařík(Němeček), Vích(Němeček), Dušík, Němeček, Němeček, Dlesk(Němeček, Vrba), Němeček(Vrba), Suchánek(Dušík, Pekárek), Pekárek, Kosina(Vích, Dlesk), Kovařík, Škoda(Němeček)
Sestava: Lustig - Vrba, Kosina - Vernerová Dušík- Kovařík, Pekárek, Suchánek- Vích, Němeček, Škoda - Dlesk

Dvoru jsme opět nadělili tucet branek

V sobotu starší žáci zajížděli do Dvora králové oslabeni o nemocné duo Dolejších. Z mladších žáků jsme si vypůjčili Kačku Vernerovou, která odehrála výborné utkání na beku. Do zápasu jsme vstoupili s chutí a měli od začátku velkou převahu a to po celou dobu zápasu o čemž vypovídá i pouhých 9 zákroků našeho brankáře za celý zápas.

Soupeře jsme přehrávali individuálně i povedenými kombinacemi. Některé stály opravdu za to. První dvě třetiny končili shodně 0:3 a ve třetí jsme se začali přibližovat pověstné desítce. V posledních zápasech vždy desátý gól vstřelil Adam Kosina a tak když na tabuli svítilo 9:0 ozvalo ze střídačky "střídáme, všechno na Kosáka" Vyhrané buly, postrčení po modré, Kosák pálí ... a 10:0.... to bylo radosti. k tomu jsme přidali ještě dvě branky a tucet branek byl na světě.

Všechny hráče chválíme za předvedený výkon a nasazení v zápase, všichni přistoupili k zápasu zodpovědně a na výkonu to bylo znát. Tímto výsledkem jsme si pojistili čtvrtou příčku v tabulce. Když jsme z posledních 4 zápasů tři vyhrály.