V neděli Jičín zavítal na led dalšího soupeře v KLM a to Slavoje Liberec.

HC Slavoj LiberecDomácí
3:5
(2:0, 0:4, 1:1)

HC JičínHosté
Branky a nahrávky: 23. Průšek (Hladík), 24. Sedmík (Mokolášek), 25. Hladík, 32. Hladík (Průšek), 47. Průšek (Hladík) . Rozhodčí: Hrubý – Serbus, Doležal. . Vyloučení: 5 : 2 navíc nařízeno TS proti Liberci, Hladík proměnil, Beránek (LBC) 2 + 10 min. . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 28 .
Beneš, Rylich – Brzák, Kejmar – Najman, Houser - Mikolášek, Žalud - Nový, Průšek, Hladík - Krejčík, Žďárský, Prokop - Borovec, Sedmík, Němec - Richter.

V neděli Jičín zavítal na led dalšího soupeře v KLM a to Slavoje Liberec. Po zlepšeném výkonu ve druhé třetině si připsal další body do tabulky. První třetina se Jičínu vůbec nepovedla. Málo bruslil a soupeři dával příliš mnoho prostoru. V týmu Liberce hrají starší a zkušení hokejisté, mimo jiné i bývalý hráč Jičína Libor Pěnkava, a ti se nabízené šance chopili. Branky padaly jen za záda Beneše, nejprve se trefil Šnajdr a v závěru ještě Šebesta. Do druhé části vstoupil Jičín mnohem aktivněji, zrychlil hru a vytvořil si tlak. Výsledkem byly tři branky v rozmezí dvou minut a Jičín byl rázem ve vedení. Nejprve skóroval Průšek po asistenci Hladíka, vyrovnání zařídil Sedmík a obrat dokonal Hladík, který proměnil trestné střílení. Hladík ještě přidal čtvrtou branku a do třetího dějství šel Jičín s dvoubrankovým vedením. Ve 47. minutě velmi aktivní Hladík vyzval ke skórování Průška a ten šanci proměnil v pátý gól v síti domácích. Domácí se poté pokusili o zvrat, ale rozjetý Jičín jim již povolil pouze kosmetickou úpravu skóre. Jičín tak získal další tři body a dostal se do vedení KLM. V neděli 7.10. na svém ledě přivítá celek HC Varnsdorf. Utkání začíná v 17:00 hod.. Hokejisté zvou opět všechny fanoušky a příznivce, aby je přišli povzbudit.

Komentář trenéra Pletky: První třetina z naší strany byla hrozná. Domácí mají starší mužstvo, a když jim necháte prostor tak toho dokáží využít. Druhá třetina byla úplně jiná než ta první, domácí jsme dobrým pohybem prakticky k ničemu nepustili a dokázali jsme šance využít. Ve třetí jsme přidali pátý gól, a pak jsme si výsledek už pohlídali, i když domácí v závěru přidali, ale vítězství jsme si už nenechali vzít.