VarnsdorfDomácí

JičínHosté
Sestava: Lustig- Vernerová, Kosina, Dušík, Dolejší T.- Vích, Němeček, Dlesk, Kovařík, Vrba, Urban

Starší žáci ve Varnsdorfu

V sobotu 9.3.2019 zajížděli starší žáci HC Jičín do vzdáleného Varnsdorfu k dalšímu mistrovskému utkání. Bohužel v předvečer zápasu se k nemocnému M.Dolejšímu přidali ještě Suchánek a Škoda. Situace byla na hranici hratelnosti, ale nechtěli jsme to vzdát. Sestavu jsme doplnili v rámci pravidel Lukášem Urbanem(třetí hráč 2007 v sestavě) a Katkou Vernerovou(2006) a vydali se na zápas. Již po čtyřech úvodních minutách však bylo jasné, kdo bude tahat za opratě. Jičín prohrával už 3-0. Hráči Varnsdorfu, všichni o hlavu větší než převážná většina našich hráčů a již pravidelně nastupující za dorost, měli vše pod kontrolou a silově i herně byli lepší.

Jediný čestný gol Jičína vstřelil Matěj Vrba, když se nádherně trefil střelou pod horní tyčku.