FrýdlantDomácí

JičínHosté
Branky:Košíček 3,Michal 2,Vaněk,Vernerová.
Sestava HC Jičín: Kovaříková, Svoboda.P - Vaněk, Michal, Urban, Kubíček, Košíček, Koudelka, Klouček, Šmíd, Svoboda Alex, Mach, Glanc, Poštolka, Vernerová, Dlouhý

Nadstavbová část budiž zahájena

Dvěma úvodními zápasy vstoupili o víkendu mladší žáci do druhé poloviny soutěže,která se prolíná s týmy libereckého kraje.

reportáž z druhého utkání

V zápase se soupeřem který v základní části dosahoval podobných výsledků jako my, jsme byli od začátku utkání častěji na puku a dostávali se do velice slibných příležitostí, leč bez gólového efektu. 2x domácí zachránila branková konstrukce a zbytek končil v brankářově náručí. Frýdlantští naopak z první větší šance udeřili. Ještě do konce první třetiny však stihl vyrovnat Košíček.

Druhá část se nesla v podobném duchu.Jičín hrál a Frýdlant se trefoval . V čase 21:02 se prosazuje Hamáček a o 3 minuty později jej hodně lacino napodobil Tichý. Po třetím gólu sáhl Jičín k výměně brankářů a v konečném zúčtování se ukázalo, že to byl krok správný. Mužstvo ožilo, když pomohlo i krátké stažení hry na dva útoky. V 28 minutě snižuje znovu Košíček. Hosté však opět nenápadnou střelou odskakují na rozdíl dvou branek. Jičínští však neklopí hlavy a snahu o zvrat proměňuje v realitu Vaněk (4:3). Když 30 vteřin před koncem druhé třetiny ukázkovým gólem do šatny vyrovnáme,jsme rázem "na koni".

Po přestávce se znovu hraje především před brankou domácích, ale naši chvilkovou nepozornost využívá Novák. Přichází druhý záchranný impulz v podobě stažení útoků, což se ihned projevuje tlakem a vyrovnávací brankou Janka Michala. Jsme v laufu a v dalším střídání střílí znovu Janek svůj druhý gól(6:5) Dvouminutovku snů a svůj hattrick dovršuje v čase 55:00 Košan.

Trenér: Kubíček Aleš
Asistent: Svoboda Pavel