JičínDomácí

TurnovHosté

Sestava HC Jičín: Kovaříková, Svoboda.P - Vaněk, Michal, Urban, Kubíček, Košíček, Koudelka, Klouček, Šmíd ,Svoboda Alex, Mach, Glanc,Poštolka, Vernerová, Dlouhý

Nadstavbová část budiž zahájena

Dvěma úvodními zápasy vstoupili o víkendu mladší žáci do druhé poloviny soutěže,která se prolíná s týmy libereckého kraje.

reportáž z prvního utkání

Napínavé utkání dobré úrovně se odehrálo v neděli na jičínském zimním stadionu . Hráči Turnova prodělali velký progres a dávno pryč jsou doby, kdy naše společná klaní končila dvoucifernými výsledky v náš prospěch. Úvod utkání se nesl v duchu vzájemného oťukávání. V deváté minutě už si však domácí diváci poprvé zakřičeli. To se poprvé a zdaleka ne naposledy prosadil střelou pod víko Janek Michal. (1:0) I nadále se bojovalo o každý metr ledu, k vidění byli šance na obou stranách,ale bez správného zakončení. Ani ve druhé části se obraz hry příliš nezměnil, hrál se pěkný hokej, ale skoupý na góly. Jediným úspěšným střelcem prostřední periody se tak stal turnovský Randák, který využil zaváhání jičínské obrany.(1:1).

Závěrečná dvacetiminutovka slibovala řádnou bitvu. Start do ní měli lepší hosté kteří se dostali do vedení zásluhou Petráka. V 50 minutě však bylo pro domácí ještě hůř, to když svou šanci proměnil Musil. Následovat tak nemohlo nic jiného ,než korekce sestavy ve snaze s výsledkem něco udělat. Kýžený efekt se opět dostavil. Po nahrávce Urbana podruhé v zápase rozvlnil síť za Kopeckým, Michal. Jičínští vycítili šanci a hnali se za vyrovnáním. A dvě a půl minuty před závěrečnou sirénou se ho i po zásluze dočkali,když neúnavný dříč Janek Michal podtrhl svůj parádní výkon třetím gólem a zkompletoval tak hattrick. Konečná remíza utkání sluší a budeme se těšit na další dvě klání těchto soupeřů. Díky všem aktérům a v neposlední řadě i fanouškům za jejich podporu.

Trenér: Kubíček Aleš
Asistent: Svoboda Pavel