VarnsdorfDomácí

JičínHosté
Branky: Košíček 4, Kubíček 2, Michal 2, Vaněk 2
Sestava: Svoboda P, Jerie Vítek - Glanc, Poštolka, Dlouhý, Svoboda A, Kubíček, Michal, Šmíd, Vaněk, Košíček, Klouček

Mladší žáci: povinné vítězství ve Varnsdorfu

Jičínské družstvo i tentokrát nastoupilo ve velmi oslabené sestavě. Do první třetiny kluci vstoupili opět aktivně a pevně přikovali Varnsdorf na jeho polovinu. Herní převaha byla korunována osmi brankami v domácí síti již v prvním dějství. Od začátku druhé třetiny se ovšem obraz hry rapidně změnil. Na hrací ploše byl k vidění hokej "rybníkové úrovně", který nebavil. Zhruba v polovině utkání navíc odstoupil Kubíček, který z ledu odkulhal po tvrdém souboji u hrazení a hosté tak zápas dohrávali pouze v devíti. A když ani v závěrečném dějství nebylo příliš vzrušujících okamžiků, čekalo se vyloženě na konečný hvizd. Ve Varnsdorfu jsme tak viděli náš dlouhodobý standard, když parádně zvládneme začátek a polovinu hracího času doslova vypouštíme. Ostudně prohraná druhá třetina je toho jasným obrazem. Někteří borci nevydrží tempo ani se soupeři ze spodních pater tabulky, když ani na trénincích nejedou na 100%. To je třeba zmínit. Pokud si včas neuvědomí, proč vlastně chodí na zimák, potom je to jen a pouze ztráta času pro nás všechny.