JičínHosté
Branky: Košíček 3, Koudelka 2, Kosina 2, Glanc, Vaněk, Michal
Sestava: Kovaříková, Svoboda P - Glanc, Dolejší, Vernerová, Kosina, Vaněk, Kubíček, Urban, Poštolka, Michal, Koudelka, Svoboda A, Košíček, Mach

MŽ Derby v režii Jičína

O uplynulém víkendu bylo na novopackém zimáku k vidění klání dvou odvěkých rivalů. Jičínští vstoupili do utkání velmi aktivně a jak se v poslední době stalo tradicí, odskočili soupeři do rozhodujícího trháku. První třetinu s přehledem opanovali 6:2, když domácí hráče předčili především pohybem. Prostřední část již tak bohatá na branky nebyla. Jediným, kdo se zapsal do listiny střelců, byl jičínský Matouš Koudelka a do kabin tedy odcházeli výrazně spokojenější hosté. Závěrečné dějství bylo opět ukázkou naší lehkovážnosti. Domácí přesunuli svá dvě produktivní esa do útočných řad a naši útočníci měli veliké problémy zachytávat sólo výpady těchto hráčů. Během šesti minut se dokázali novopačtí třemi brankami dostat zpět do hry. Jičíňáci však předvedli velkou chuť do hry a hlad po vítězství. Nejprve se v čase 50:33 prosadil Janek Michal a zanedlouho vystřelil definitivní pojistku Kosina. Do Jičína tak po zásluze putují dva body, které jsou odměnou za výbornou kolektivní práci celé modré družiny. Hoši a dámy děkujem :-)))

Trenér: Kubíček A.
Asistenti: Svoboda P, Kosina