JičínDomácí
(2:0,0:5,3:2)

Stadion Nový BydžovHosté
Branky: Prokop, Hladík, Kollman, Borovec 2x .
Kořínek(Rylich)-Hamerský, Žalud, Marček, Richter, Brzák, Najman-Nový, Průšek, Hladík, Prokop, Krejčík, Kollman, Vajsejtl, Sedmík, Borovec

Před začátkem utkání klub poděkoval svým dvěma dlouholetým bývalým hráčům- Martinu Houserovi a Lukáši Benešovi, prvně jmenovaný zamířil po ceremoniálu na tribunu, druhý do branky hostí

Vstup do zápasu se povedl lépe domácímu týmu, který po brankách Prokopa a Hladíka vedl 2:0. Domácí držel svými zákroky brankář Kořínek. Ovšem druhá třetina byla pro domácí hororová, ihned po úvodní buly přišel gól na 2:1 a po něm následovaly další čtyři góly v domácí brance. Domácí se nedostali do vážnější šance, a tak trenéři před poslední třetinou sáhli ke změnám v sestavě. A vyplatilo se, po vhazování se hráči dostali ke střele a Borovec skóroval do odkryté klece. Hra se vyrovnávala, ale domácí bojovali a dostávali se do střeleckých příležitostí tu další opět proměnil Borovec. Domácím se podařilo snížit na 5:6 brankou Kollmana, ale hosté opět odskočili a upravili na konečných 5:7.

Poslední přípravné utkání, tak Jičínu výsledkově nevyšlo. První ligové utkání čeká Jičín 6.10. na domácím ledě přivítá Turnov

Daniel Pletka: Nám se povedla první třetina, sice jsme měli i štěstí, ale dokázali jsme tuto třetinu vyhrát a neinkasovat. Druhá třetina byla pravým opakem, nějaké šance jsme si vytvořili, ale celkově se nám vůbec nedařilo a obdrželi jsme pět branek. Do poslední třetiny jsme šli s tím, že chceme výsledek ještě otočit, ale po snížení na jeden gól nám soupeř znovu odskočil. Celkově to od nás nebyl výkon špatný, až na druhou třetinu. Musíme také zlepšit obranou hru , protože dostáváme hodně gólů, většina z nich pramení z individuálních chyb. Je na čem pracovat.