HC Turnov 1931Domácí
4:1
(0:0, 2:0, 2:1)

HC JičínHosté
Branky a nahrávky: 22. Suska, 25. Kysela (Maděra, Isach), 55. Kotyza (Suska), 59. Isach (Kysela) - 49. Sedmík (Mikolášek, Prokop) . Rozhodčí: . Vyloučení: 6:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 300 . Střely na branku: 23:43 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1 .
Kořínek - Žalud, Mikolášek, Hamerský, Najman, Marček, Richter - Hladík, Průšek, Kollman, Nový, Sedmík, Borovec, Prokop, Krejčík, Žďárský

Čtvrté utkání hrané na ledě Turnova, probíhalo podobně, jako ta předchozí, vyrovnaný boj na jehož konci se radoval pouze jeden tým. Tentokrát to byli opět hráči Turnova.

První třetina začala dobře pro hosty, kteří si vynutili tlak a snažili se vstřelit první branku. Nejprve Průšek našel Kollmana, ale ten selhal v zakončení. Stejně tak Prokop, kterého výbornou přihrávkou vyslal do úniku Richter, ale ani tato akce branku nepřinesla. Domácí hrozili jen ojediněle, a tak se šlo do šaten za stavu 0:0

Druhé dějství nezačalo dobře pro hosty, kteří ve 22. minutě dostali branku, trefil se domácí Suska. O čtyři a půl minuty později využil zaváhání v obraně Jičína Kysela a zvýšil vedení Turnova na 2:0. Všechny hostující pokusy o snížení pochytal brankář Března nebo jeho spoluhráči z obrany. Druhá třetina skončila 2:0

Do třetího dějství nastupovali hosté s jasným cílem snížit a nejlépe vyrovnat. To první se povedlo, to druhé nikoliv. Ani přesilové hry nepomáhali jičínským hráčům ve snížení. Ani střelecká převaha a dobrý pohyb, to vše přišlo vniveč. Sice se v 49. minutě povedlo Sedmíkovi překonat domácího brankáře, ale to bylo od hostujících hráčů vše. 55. minutě utkání zvýšil náskok na 3:1 domácí Kotyza a v závěrečné hře bez brankáře zpečetil konečný výsledek Isach. Utkání skončilo 4:1 pro Turnov, který tak vyrovnal sérii na 2:2

Poslední utkání této semifinálové série se odehraje v neděli 8.3. od 17:00 v Jičíně!

Michal Kejmar: Dnešní utkání se mi nehodnotí dobře, jelikož jsme opět prohráli i přes enormní úsilí a snahu, jsme nedokázali přehrát soupeřovu defenzivu podpořenou výborným gólmanem. Kluci dřou, ale bohužel naše snaha přichází vniveč. Série se nyní přesouvá k nám k rozhodujícímu utkání a my se musíme pokusit vyhrát a určitě něco změnit.