BK Nová PakaDomácí

HC JičínHosté
Branky: 6. Hric (Nevyhoštěný), 16. Hric /Zeman), 17. Mlčoch (Malík), 19. Hnik František (Nevyhoštený, Mlčoch), 29. Hric (Hnik František), 30. Kloutvor (Krsek,Pour), 33. Nevyhoštěný ( Hric, Hnik František), 47. Spal (Kadeřábek), 48. Kerekanič (Krsek) - 8. Prokop (Ždárský), 27. Průšek (Nový), 51. Krejčík (Ždárský, Rudolph), 52. Rudolph (Průšek, Borovec), 52. Ždárský (Prokop)

Vyloučení: 5 : 7
Využití: 1:1
Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Padevět Tomáš – Řezníček Jan, Ivančic Petr
Sestava Nové Paky: Dosoudil , Veselý – Mlčoch, Moník Jakub, zeman, Pour, Spal, Pulec, Hidveghy, Kloutvor, Moník Filip, Krsek, Nevyhoštěný, Hnik, Kadeřábek, Malík, Ferekanič, Mach, Hric
Sestava Jičína: Beneš,Rylich – Žalud, Mikolášek, Houser, Richter, Boček, Nový, Průšek, Borovec, Prokop, Krejčík, Ždárský, Dvořák, Rudolph, Král

..:: připravujeme ::..

Fotografie ze zápasu - Josef Hlaváček

fotogalerie na Zonerama

Nová Paka - Jičín 9 : 5 - my jsme drželi krok s domácím týmem jen prvních deset minut, pak už jsme byli horší. Domácí mají výborné mužstvo a po zásluze vyhrálo vyšším rozdílem. Nám nezbývá než domácím pogratulovat k vítězství, bylo zcela zasloužené a popřát jim, ať se jim daří dál i v soutěži.