Ve čtvrtém utkání semifinále KLM Jičín po dramatickém průběhu vyhrál v prodloužení na ledě Bydžova a vynutil si páté utkání.

Stadion Nový BydžovDomácí
5:6p
(3:1, 0:2, 2:2, 0:1)

JičínHosté
Branky a nahrávky: 10. Kollman (Vajsejtl, Pletka), 33. Pletka (Borovec), 40. Vajsejtl, 48. Průšek (Borovec, 53. Borovec (Průšek), 67. Průšek. . Rozhodčí: Veinfurter–Macek, Pechánek . Vyloučení: 5:6 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 335 .
Beneš, Pivrnec–Žalud,Buchar - Mikolášek, Štěpán –Najman - Vajsejtl, Kollman, Nový–Pletka, Průšek, Borovec – Žďárský, Němec.

Ve čtvrtém utkání semifinále KLM Jičín po dramatickém průběhu vyhrál v prodloužení na ledě Bydžova a vynutil si páté utkání. Jičín začal aktivně a ihned získal převahu, ale domácí hned z prvního protiútoku otevřeli skóre. V dalších několika minutách si Jičín vytvořil čtyři naprosto vyložené šance, ale Pletka dvakrát neuspěl sám proti brankáři a podobně se vedlo i dalším. Zákonitě přišel trest a domácí z druhé akce zvýšili na 2 : 0. Jičín naštěstí odpověděl v přesilové hře, kdy po kombinaci Pletky a Vajsejta skóroval Kollman. Jičín nadále domácí tlačil, bez gólového efektu a po chybě v rozehrávce inkasoval potřetí. Druhá část se nesla ve znamení jednoznačné převahy Jičína, ale Pletka a Kollman opět neuspěli v souboji s domácím gólmanem. Po dalším loženkách se nakonec za záda domácího gólmana dostala až nepříliš povedená střela Vency Pletky. Vyrovnání zařídil v poslední minutě Vajsejtl. Převaha Jičína pokračovala i v úvodu třetí části, přesto do vedení šli opět domácí, když Kubišta dorazil vyražený kotouč. Domácí se po vedoucí brance trochu oklepali a několikrát musel Beneš řešit ošemetné situace. Jičín vyrovnal v další přesilovce, když se trefil Průšek. V 53. minutě zaútočil Průšek, nahodil puk na branku a u odraženého kotouče byl nejblíže Borovec, který ho uklidil do sítě. Domácí vyrovnali o dvě minuty později a utkání dospělo do prodloužení. V prodloužení musel Beneš vyřešit dvojí zaváhání v obranné hře, ale se všemi šancemi si poradil a necelé čtyři minuty před koncem se po pravé straně protáhl až za branku Průšek, objel ji a zasunul kotouč za záda domácího gólmana. Jičín tak vyrovnal stav a rozhodující utkání sehraje na domácím ledě ve středu28.2. od 18:00 hod.. Opět zveme všechny příznivce aby hokejisty přišli povzbudit.

Trenér:Pletka