V sobotu jičínští hokejisté cestovali k dalšímu utkání KLM na led České Lípy, která dosud nezískal ještě ani jedem bod, ale horkého favorita dokonale zaskočila a první vítězství bylo její.

HC Predators Česká LípaDomácí
3:2
(3:1, 0:1, 0:0)

HC JičínHosté
Branky a nahrávky: 10. Prokop (Nový), 37. Krejčík (Žalud). . Rozhodčí: Kaňkovský – Štrébl, Svobodová. . Vyloučení: 9 : 7 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 80 .  
Rylich, Beneš – Richter, Kejmar, Houser, Mikolášek, Žalud, Najman, Nový, Prokop, Hladík, Krejčík, Borovec, Rudolph, Dvořák, Krumpholc.

Komentář k zápasu

V sobotu jičínští hokejisté cestovali k dalšímu utkání KLM na led České Lípy, která dosud nezískal ještě ani jedem bod, ale horkého favorita dokonale zaskočila a první vítězství bylo její. Oslabený Jičín vstoupil do utkání nešťastně a v první třetině třikrát inkasoval, přičemž dokázal pouze snížit Prokopem. Hosté se trápili, vázla kombinace a nedařilo se střelecky. Ve druhé části Krejčík po nahrávce od Žaluda dostal Jičín do kontaktu, ale více se již nepodařilo. Ve třetí části ji gól nepadl a tak si domácí připsali první vítězství. Jičín i přes prohru udržel první příčku v tabulce. Ve středu 7.11. ho čeká utkání v Nové Pace kde se utká v pohárovém utkání s celkem Nové Paky. Utkání začíná v 18:00 hod.. V neděli 11.11. pak pokračuje KLM a Jičín na svém ledě přivítá Slavoj Liberec. Utkání začíná v 17:00 hod. Hokejisté zvou příznivce, aby je přišli opět povzbudit.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra Pletky: To co se dnes odehrálo na ledě, musím nazvat jen a jen velká ostuda. Na to není jiný komentář.