Poslední zápas roku 2019 skončil čistým kontem a atakováním sté branky v sezóně

HC JičínDomácí

HC Predators Česká LípaHosté
Branky a nahrávky: 3. Nový (Richter, Brzák), 5. Borovec (Hamerský), 15. Hamerský (Průšek), 27. Hladík (Kollman, Brzák), 34. Hamerský (Borovec), 38. Nový (Marček, Hamerský), 44. Hladík (Marček), 45. Borovec (Sedmík, Prokop), 58. Marček (Nový) . Rozhodčí:Michal Kaňkovský - Milan Doležal, Jakub Serbus . Vyloučení: 6:8 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 206 . Střely na branku: 21:36 . Průběh utkání: 0:9 .
Kořínek-Marček, Hamerský, Žalud, Najman-Hladík, Průšek, Kollman, Prokop, Sedmík, Borovec, Nový, Brzák, Richter

V sobotu přivítali jičínští hokejisté v posledním zápase v tomto kalendářním roce celek z České Lípy a po klidném průběhu utkání si připsali jednoznačné vítězství.

Favoritem utkání byl bezpochyby domácí Jičín a také tak vypadal začátek utkání.

Ve třetí minutě propálil puk mezi nohy brankáře kapitán Nový. V páté minutě už to bylo o dvě branky,nahození Hamerského tečoval před brankou Borovec. Jičín dále kontroloval utkání a v 15.minutě přidal třetí branku,tentokrát v přesilovce Hamerský. Za tohoto stavu první třetina skončila.

V začátku druhé třetiny měl Jičín několik šancí, ovšem ztroskotal na hostujícím brankáři. Ve 27.minutě však Jičín dostal možnost přesilové hry 5 na 3 a po hezké kombinaci celé pětky skóroval Hladík. Ve 34.minutě se podruhé v zápase prosadil obránce Hamerský. Ve 38.minutě přidal také Radek Nový svou druhou branku a uzavřel tak gólově druhou třetinu.

Jičínský gólostroj byl rozjetý i ve třetí části a ve 44.minutě po průniku po levém křídle zamířil přesně Hladík. Ani ne o minutu později rozjásal diváky na stadionu další brankou Borovec a celé utkání završil gólově v 58.minutě David Marček.

Jičín tak zakončil kalendářní rok 2019 bez jediné porážky.

Michal Kejmar: Dnes k nám dorazil poslední tým tabulky. Každopádně jsme nechtěli, v žádném případě, soupeře podcenit, a to se nám povedlo. Tým to zvládl na jedničku a jsme moc rádi, že jsme udrželi neporazitelnost. Také chceme poděkovat fanouškům za podporu a těšíme se na další část sezóny.