V neděli hrál Jičín druhé utkání víkendového dvojzápasu na ledě Lomnice n. Pop.

HC Lomnice n. PopelkouDomácí

HC JičínHosté
Branky a nahrávky: 33. Sedmík (Žalud), Žďárský (Sedmík), 52. Žďárský (Krumpholc), 59. Borovec (Žalud), 60. Průšek. . Rozhodčí: Hrubý – Serbus, Grundler . Vyloučení: 4 : 4 navíc nařízeno TS proti Lomnici, Průšek neproměnil . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 115 .
Rylich, Beneš – Richter, Houser, Mikolášek, Žalud - Průšek, Hladík, Krejčík, Žďárský, Prokop, Krumpholc, Borovec, Němec, Sedmík.

V neděli hrál Jičín druhé utkání víkendového dvojzápasu na ledě Lomnice n. Pop., a podobně jako Sparta v extralize otočil nepříznivý stav 0 : 3 po první třetině ve vítězství. V první třetině hrál i poněkud oslabený Jičín velmi chaoticky a soupeři nekladl prakticky odpor. Výsledkem bylo jasné tříbrankové vedení domácích, kteří naštěstí další příležitosti nevyužili. Ve druhé části se obraz hry změnil. Jičín začal hrát mnohem aktivněji, soupeři již mnoho šancí nedával a brankami Sedmíka a Žďárského se dostal do kontaktu. Domácí ještě v této třetině brankou Guselnikova znovu odskočili na rozdíl dvou branek a za stavu 4 : 2 pro domácí se šlo do kabin. Ve třetím dějství Jičín ještě zvýšil tlak a domácím trochu docházely síly. Z náporu se nejprve narodilo snížení, když Krumpholcovu nahrávku využil Žďárský. V hektickém závěru nejprve Průšek neproměnil trestné střílení a domácí stále vedli o jeden gól. Jičín necelé dvě minuty před koncem základní hrací doby sáhl ke hře bez brankáře a po několika vteřinách hráčskou převahu proměnil ve vyrovnání Borovec. Podobně jako v sobotu v prodloužení vzal osud utkání do rukou Průšek a deset vteřin před koncem rozhodl o tom, že tři body si poveze domů Jičín. Jičín tak získal další tři body a dál vede průběžnou tabulku KLM. K dalšímu utkání cestuje příští neděli 4.11. do České Lípy. Utkání začíná v 17:00 hod..

Komentář trenéra Pletky: My jsme dnes první třetinu na ledě vůbec nebyli, tam existovalo jen jedno mužstvo a domácí po zásluze vyhrávali 3 : 0. Od druhé třetiny jsme hru vyrovnali a dovolím si říci, že jsme byli i lepší, ale nedokázali jsme své šance proměnit. V poslední třetině jsme dokázali vyrovnat minutu před koncem a v závěru se na nás usmálo štěstí. Chtěl bych klukům poděkovat za ty dvě třetiny, tam jsme hráli opravdu dobře.