„Staň se i ty malým hokejistou a zažij spoustu zábavy s kamarády v týmu.“

Jak začít hrát hokej?

Pro děti pořádá HC Jičín ŠKOLU BRUSLENÍ, kde se naučí pod vedením zkušených trenérů základům bruslení. Školy bruslení jsou vždy rozděleny na tři části. Jedna pro děti, které ještě na ledě nikdy nestály, a druhá pro děti, které se již naučily po ledě samostatně pohybovat. Takto je ledová plocha rozdělena celou sezonu, takže se nikdo nemusí bát přijít třeba v půlce zimy. Vždy zde bude prostor pro úplné začátečníky.

Děti, kterým se bruslení zalíbí a myslí to s ním vážně, mají možnost přejít na třetí stanoviště. Na tomto stanovišti si už vezmeme hokejku a začneme opatrně střílet góly pod vedením trenéra nejmladší přípravky.

Potom už zbývá udělat poslední krok a stát se členem našich nejmladších hokejistů - přípravky.

Kdy je nejlepší přijít?

HC Jičín je součásti projektu ČSLH „Týden hokeje“, kdy se vždy v září a v lednu koná na všech stadionech celoodpolední akce s názvem Pojď hrát hokej. Na této akci dostane každé dítě spoustu dárků, mj. i dres české reprezentace, vyzkouší si bruslení, uvidí trénink našich nejmenších nadějí a zažije spoustu zábavy. Zářijová akce vypukne 22.9.2017 od 15:45 na ZS v Jičíně. Takže toto je ideální start pro malého hokejistu, který tak začne svou kariéru rovnou v reprezentačním dresu.

Kdo by nestihl akci Pojď hrát hokej, nemusí zoufat. Zkrátka přijďte na nejbližší školu bruslení a poraďte se s trenérem.

Co k tomu potřebuji?

HC Jičín novým hráčům zapůjčí výstroj zdarma. Máme k dispozici i omezený počet hokejek, bruslí a helem, většinou ale tyto dva prvky výstroje má každý malý hokejista vlastní. Zapůjčená výstroj vydrží na první dva až tři roky, záleží, jak rychle malý hokejista roste.

Kolik mě to bude stát?

Nic. První rok je zdarma.

Na koho se mám obrátit?

Naším náborovým koordinátorem je pan Marek Pokorný korny09@seznam.cz, který Vám ochotně vše vysvětlí. Zastihnete ho buďto na uvedených kontaktech anebo na každé škole bruslení.

„Pojď hrát hokej a najdi si kamarády na celý život.“